Movies
Ratings
1339- No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Taste of ThingsRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
FridaRated ★ 4.0- The MatchRated ★ 3.5
The Power of the DogRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5- WhiplashRated ★ 4.0
- Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.0- Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.0
TenetRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
The Book of FishRated ★ 4.0
SingRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.0
FallRated ★ 3.0