Movies
Ratings
625
MossRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
DogManRated ★ 2.0
LivingRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
HeatRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.5
CureRated ★ 4.0
The NorthmanRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.5
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 2.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
The BatmanRated ★ 3.0
Nightmare AlleyRated ★ 4.5