Titles you rated
- A Killer ParadoxRated ★ 3.0
- Queen of TearsRated ★ 3.5
Twin Princess of Wonder PlanetRated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5- 장금이의 꿈 2기Rated ★ 4.5
- Genie, Make a WishRated ★ 2.5
- BetRated ★ 2.0
Tiny Pretty ThingsRated ★ 3.0- The Glory Part 2Rated ★ 3.0
- The Glory Part 1Rated ★ 3.0
- Love in the Big CityRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5