Series
Ratings
76
An Incurable Case of LoveRated ★ 2.0- Marry My Husband: JapanRated ★ 3.0
SwitchRated ★ 3.0- So, You Make ItRated ★ 4.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
- Who Saw the Peacock Dance in the Jungle?Rated ★ 2.5
휠체어로 나는 하늘을 난다Rated ★ 2.5
Sensuikan Cappellini-gou no boukenRated ★ 1.5
CharlotteRated ★ 3.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 2.5- Hellbound Season 1Rated ★ 2.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Red Eyes: Kanshi Sousa-hanRated ★ 3.0
Producing NobutaRated ★ 3.0
Shoujiki FudousanRated ★ 4.0
JinRated ★ 4.0
JinRated ★ 4.5
Operation LoveRated ★ 4.0
My FamilyRated ★ 3.5
My Dearest Self with Malice AforethoughtRated ★ 2.0