Titles you rated
Peaky BlindersRated ★ 3.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
- Inventing AnnaRated ★ 3.0
- 신인감독 김연경Rated ★ 4.5
Slow Horses Season 5Rated ★ 4.5- NEW OLD BOYRated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0- 직장인들Rated ★ 3.5
- AemaRated ★ 3.5
- Low LifeRated ★ 3.5
- The Bear Season 4Rated ★ 3.5
- Better Late Than SingleRated ★ 4.5
- House of NinjasRated ★ 4.0
- House of the Dragon Season 2Rated ★ 3.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0- News AnchorRated ★ 2.0
- Wave MakersRated ★ 4.0
- A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.0
- Gannibal Season 2Rated ★ 4.0
- Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5