Series
Ratings
165- Head Over HeelsRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 5.0- Bloodhounds Season 1Rated ★ 4.0
- BargainRated ★ 4.0
- One Piece Season 1Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 5.0- The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
- Mask GirlRated ★ 4.5
- The Art of SarahRated ★ 4.5
2 Broke GirlsRated ★ 5.0
2 Broke GirlsRated ★ 5.0
2 Broke GirlsRated ★ 5.0
2 Broke GirlsRated ★ 5.0- 2 Broke GirlsRated ★ 5.0
2 Broke GirlsRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
- JeongnyeonRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5- Mad for Each OtherRated ★ 4.0