Series
Ratings
19
True DetectiveRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5- Crime SceneRated ★ 4.5
- Crime Scene 3Rated ★ 4.5
- Crime SceneRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 2.0