Series
Ratings
61
Money's WarfareRated ★ 4.0
Full Metal Panic!Rated ★ 4.0
Full Metal Panic? FumoffuRated ★ 3.0
Full Metal Panic! The Second RaidRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 3.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Smile AgainRated ★ 3.0- Witch HuntRated ★ 4.0
- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 4.5
원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 4.0
원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 4.5- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 4.5

Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 4.5
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 4.5
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 4.5
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 4.5
- 원피스 5기Rated ★ 4.5