Titles you rated
- 위대한 수업, 그레이트 마인즈Rated ★ 3.5
LostRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0- Country DiariesRated ★ 3.5
Golden BoyRated ★ 2.5
Soonpoong ClinicRated ★ 3.0- The Dictionary of Useless Earth KnowledgeRated ★ 3.5
- Encyclopedia of Useless Facts on Unbelievable Human BeingsRated ★ 3.0
In/SpectreRated ★ 3.0
InuYashaRated ★ 4.5
Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
Kino's Journey: The Beautiful WorldRated ★ 4.5- Crime TriviaRated ★ 3.0
- Crime TriviaRated ★ 2.5
- Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5
- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 2.5- I Am SoloRated ★ 2.0
히다마리 스케치 x 365Rated ★ 3.0