Series
Ratings
18
Pingu Season 1Rated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Men on a MissionRated ★ 2.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0

Personal TasteRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 1.5
Hur JunRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.5