Titles you rated
Infinite DendrogramRated ★ 0.5
Wandering Witch: The Journey of ElainaRated ★ 0.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
OverlordRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
RomeRated ★ 3.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
Girls und PanzerRated ★ 2.5
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 4.5
The Ancient Magus' BrideRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0