Series
Ratings
50
My Beautiful BrideRated ★ 5.0- Blue TowerRated ★ 5.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 5.0
Incarnation of MoneyRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Birth of a BeautyRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0
Brilliant LegacyRated ★ 4.5
Three DaysRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
A Love To KillRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0