Series
Ratings
20
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 4.0
Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0- My Fair Princess 2Rated ★ 3.5

Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
My Fair PrincessRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
War of MoneyRated ★ 2.5
PastaRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0