Titles you rated
Reply 1994Rated ★ 2.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
HealerRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5