Series
Ratings
203- Naked Korean HistoryRated ★ 3.5
Fate/ZeroRated ★ 2.5- Made In Korea Season 1Rated ★ 4.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 2.5- Dan Da DanRated ★ 3.5
- The Good Doctor Season 6Rated ★ 4.0
- The Good DoctorRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 3.5
The Good DoctorRated ★ 3.5
The Good DoctorRated ★ 4.0
SetoUtsumiRated ★ 4.5- Hot SpotRated ★ 4.5
Shaman KingRated ★ 2.5- GachiakutaRated ★ 2.0
- Beef Season 1Rated ★ 4.0
- Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
- Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 2.5