Series
Ratings
97
Our BluesRated ★ 4.0- Narco-SaintsRated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.0
- Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
ShamelessRated ★ 4.5
ShamelessRated ★ 4.0
ShamelessRated ★ 4.0
ShamelessRated ★ 4.0
ShamelessRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 1.5
SKY CastleRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 3.5
LIFERated ★ 2.5