Series
Ratings
133
Manhunt: UnabomberRated ★ 5.0
Long VacationRated ★ 5.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 5.0- Gannibal Season 2Rated ★ 5.0
- The Day of the JackalRated ★ 5.0
- Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 5.0
Solo LevelingRated ★ 5.0- Reacher Season 3Rated ★ 5.0
- Gannibal Season 1Rated ★ 5.0
- ReacherRated ★ 5.0
Reacher Season 1Rated ★ 5.0- The Glory Part 2Rated ★ 5.0
- The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Love GenerationRated ★ 5.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0