Series
Ratings
304
Stranger ThingsRated ★ 4.0- 더 시즌즈Rated ★ 3.0
- The Art of SarahRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0- Shooting Stars - Infinite UniverseRated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
- Sing Again Season 4Rated ★ 3.0
- 식스센스: 시티투어Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0- 바다 건너 바퀴 달린 집: 북해도 편Rated ★ 2.5
- 콩콩팡팡Rated ★ 3.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
- You and Everything ElseRated ★ 2.5
- The Gentlemen's League 3Rated ★ 2.5
- Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
- 무쇠소녀단Rated ★ 4.0
- 무쇠소년단Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0- 추라이 추라이Rated ★ 3.5