Series
Ratings
149- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
HawkeyeRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Save MeRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 3.0
Something in the RainRated ★ 3.5
MistyRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 4.5- Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
- Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
- Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5

Infinite ChallengeRated ★ 5.0- Delicious GuysRated ★ 3.5

Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5