Series
Ratings
12
Food Wars!Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5- Witch HuntRated ★ 4.0

Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Padam PadamRated ★ 4.5
Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5