Series
Ratings
21
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 1.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5- White ChristmasRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0