Series
Ratings
21- Fairy TailRated ★ 5.0
Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 5.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 2.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 2.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 2.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 1.0
DEATH NOTERated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 3.0
Men on a MissionRated ★ 4.0