Series
Ratings
127- Can You Translate This Love?Rated ★ 4.5
Angel's Last Mission: LoveRated ★ 4.0
Once AgainRated ★ 3.0
The Best EndingRated ★ 4.0- Ending AgainRated ★ 3.0
Flower Ever AfterRated ★ 3.5
Where Stars LandRated ★ 3.0- My Lovely LiarRated ★ 2.0

Meow, the Secret BoyRated ★ 2.0- The Golden SpoonRated ★ 1.0
- Don't Press the PeachRated ★ 3.0
- The Witch's DinerRated ★ 2.0
The Secret Life of My SecretaryRated ★ 3.0
Touch Your HeartRated ★ 2.0
When the Weather is FineRated ★ 2.0- Welcome to SamdalriRated ★ 1.5
Her Private LifeRated ★ 2.5
Detective Conan: Zero's Tea TimeRated ★ 2.5
Suspicious PartnerRated ★ 3.0- AYAKA is in LOVE with HIROKO 2nd StageRated ★ 5.0