Series
Ratings
117- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Gintama°Rated ★ 5.0
GintamaRated ★ 5.0
Gintama.Rated ★ 5.0
Friends Season 10Rated ★ 4.5
Friends Season 9Rated ★ 5.0
Friends Season 8Rated ★ 5.0
Friends Season 7Rated ★ 5.0
Friends Season 6Rated ★ 5.0
Friends Season 5Rated ★ 5.0
Friends Season 4Rated ★ 5.0
Friends Season 3Rated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 2.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.0