Series
Ratings
59
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 3.5
The Accidental CoupleRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Super RookieRated ★ 3.0
Shoot for the StarsRated ★ 3.0
Late Night RestaurantRated ★ 2.5
City HallRated ★ 3.5
Attic CatRated ★ 3.0
Nine Tailed FoxRated ★ 2.5
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 2.5
Full HouseRated ★ 3.5
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
IRIS 2Rated ★ 3.0