Series
Ratings
84
WakakozakeRated ★ 5.0- No, Thank YouRated ★ 4.0
- Bread BarbershopRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.5
Kim's ConvenienceRated ★ 4.5
Kim's ConvenienceRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Invisible ManRated ★ 4.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
9 End 2 OutsRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
GourmetRated ★ 3.5