Series
Ratings
80
Asobi AsobaseRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Bobobo-bo Bo-boboRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Sugar Sugar RuneRated ★ 3.5
My FamilyRated ★ 4.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Pokemon Diamond & PearlRated ★ 4.0
Pokemon Advanced GenerationRated ★ 4.0
ポケットモンスターRated ★ 4.0- Roller coaster 3Rated ★ 4.0
Assorted GemsRated ★ 4.5
GiantRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 4.0
원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 3.5
Smile AgainRated ★ 4.5
원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 3.5- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 4.5