Series
Ratings
139- Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Sasaki and PeepsRated ★ 5.0
Dead Mount Death PlayRated ★ 5.0
The Wrong Way to Use Healing MagicRated ★ 5.0
The Weakest Tamer Began a Journey to Pick Up TrashRated ★ 5.0
I'm the Villainess, So I'm Taming the Final BossRated ★ 4.0
My Host Club InheritanceRated ★ 4.0
MashleRated ★ 4.5
My Hero Academia: Yuei Heroes BattleRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
The Dungeon of Black CompanyRated ★ 5.0
Saving 80,000 Gold in Another World for My RetirementRated ★ 5.0
Chillin' in My 30s After Getting Fired From the Demon King's ArmyRated ★ 5.0- Apparently, Disillusioned Adventurers Will Save the WorldRated ★ 5.0
Banished From the Hero's Party, I Decided to Live a Quiet Life in the CountrysideRated ★ 5.0
I've Somehow Gotten Stronger When I Improved My Farm-Related Skills.Rated ★ 5.0
Alternate World PharmacyRated ★ 5.0
The Great ClericRated ★ 5.0
I Got a Cheat Skill in Another World and Became Unrivaled in The Real World, TooRated ★ 5.0- PlutoRated ★ 5.0