Titles you rated
PearlRated ★ 3.0
One Million Yen GirlRated ★ 3.5- No Other ChoiceRated ★ 2.5
Memories of MatsukoRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
NopeRated ★ 0.5
Home AloneRated ★ 4.5
CluelessRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
NoiseRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 0.5
Little ForestRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0