Series
Ratings
11- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 5.0
- Death Note Relight 2: L's SuccessorsRated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 4.5
- 데스노트Rated ★ 4.5
- A Killer ParadoxRated ★ 4.5
- The 8 ShowRated ★ 4.5
- Hellbound Season 2Rated ★ 4.5
- Gannibal Season 1Rated ★ 4.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Flower of EvilRated ★ 5.0