Series
Ratings
193- Twinkling WatermelonRated ★ 3.5
- The Bear Season 3Rated ★ 4.0
- Dr. Romantic Season 3Rated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5
Monthly Magazine HomeRated ★ 3.0- The Interest of LoveRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 3.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Friends Season 3Rated ★ 4.5
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Squad 38Rated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Voice: City of AccomplicesRated ★ 3.0
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 3.0- The Genius: Grand FinalRated ★ 4.5
- The Genius: Black GarnetRated ★ 4.5
- The Genius: Rule BreakerRated ★ 3.0
- The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0