Series
Ratings
15
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Hellsing UltimateRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.5- Heart Signal Season 3Rated ★ 3.5
- 다큐프라임 - 커뮤니케이션의 힘Rated ★ 4.0
- Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
- Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 2.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0