Series
Ratings
23
Beastars Season 1Rated ★ 3.5- 다큐프라임 - 빛의 물리학Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5- Evil GeniusRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.5
Pingu Season 1Rated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.0