Titles you rated
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0- AemaRated ★ 3.5
- My Troublesome StarRated ★ 2.5
- 마루코는 아홉살Rated ★ 3.5
- 아따맘마 리마스터Rated ★ 3.0
- 아따맘마 리마스터Rated ★ 3.0
- Welcome, First Time Living in KoreaRated ★ 3.0
- Ask Us Anything Fortune TellerRated ★ 3.0
- Mobile Suit Gundam SEED Destiny HD REMASTERRated ★ 3.5
- 아따맘마 Part 2Rated ★ 3.5
- 아따맘마 리마스터Rated ★ 3.5
- NEW 마루코는 아홉살Rated ★ 3.5
- 드래곤 퀘스트: 다이의 대모험Rated ★ 3.5
The Adventures of Tom SawyerRated ★ 3.5- JjakRated ★ 3.5
- 다큐멘터리 3일Rated ★ 3.5

TV Animal FarmRated ★ 3.5- Wanderer KkachiRated ★ 3.0
Dragon Ball Z Kai: Majin Buu SagaRated ★ 3.0
Dragon Ball Z Kai: Androids / Cell SagaRated ★ 3.0