Series
Ratings
109- Generation KillRated ★ 3.5
The Walking DeadRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 5.0
The Great MerchantRated ★ 4.5
Prince HoursRated ★ 4.5- Country DiariesRated ★ 4.0

Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
A New LeafRated ★ 4.0
Lovers in PragueRated ★ 3.5
Miss KoreaRated ★ 3.5- Bridal MaskRated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
In the FleshRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
ERRated ★ 4.5- VRated ★ 4.5
The RiverRated ★ 3.0
The Big CRated ★ 4.5
The Big CRated ★ 4.5
The Big CRated ★ 4.5