Series
Ratings
16
Personal TasteRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0