Titles you rated
- Genie, Make a WishRated ★ 4.0

Through the DarknessRated ★ 4.0- My Perfect StrangerRated ★ 4.0
- Unknown SeoulRated ★ 5.0
VigilanteRated ★ 4.0- Not Very Powerful, But AttractiveRated ★ 2.0
TunnelRated ★ 4.0- Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 5.0
Lie to MeRated ★ 4.5
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 5.0
CastleRated ★ 1.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5- Resident PlaybookRated ★ 4.0
- Nine PuzzleRated ★ 3.5
- Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 5.0
- Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0