Series
Ratings
99
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Drinking SoloRated ★ 5.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 3.5
Legal High SPRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Gap DongRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 3.0- Fairy CommiRated ★ 3.5
- Bridal MaskRated ★ 4.5
Emperor of the SeaRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.5