Series
Ratings
204- Narco-SaintsRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
LiveRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 1.5
LIFERated ★ 4.5- There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0
- Mrs. PepperpotRated ★ 3.0

The LegendRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 1.5
Lucky RomanceRated ★ 2.0
Rooftop PrinceRated ★ 1.0
Chicago TypewriterRated ★ 2.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 2.0
Temperature of LoveRated ★ 3.0
Alone in LoveRated ★ 3.0
My Father is StrangeRated ★ 3.0
Chief KimRated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 3.5