Series
Ratings
73
StrangerRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0- Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0- Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0- Heart Signal Season 3Rated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0- Arcane Season 1Rated ★ 3.5
Life's PunchlineRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0- Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5

Be MelodramaticRated ★ 4.5- Heart Signal Season 1Rated ★ 4.5