Series
Ratings
39
Cowboy BebopRated ★ 5.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 3.5
Heartbroken ChocolatierRated ★ 2.0
From Five To NineRated ★ 2.5
Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
Law SchoolRated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Sharp2Rated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 3.0- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 0.5
Rustic PeriodRated ★ 1.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 2.5
City HunterRated ★ 3.5