Series
Ratings
37
I've Been Killing Slimes for 300 Years and Maxed Out My LevelRated ★ 3.0- Community Season 3Rated ★ 4.5
Community Season 2Rated ★ 4.0
Community Season 1Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5- 다큐프라임 - 남과 여Rated ★ 3.5
- Witch HuntRated ★ 2.5
- Abnormal SummitRated ★ 3.5
Men on a MissionRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 4.5
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.0