Series
Ratings
11
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Queen of HousewivesRated ★ 5.0
Birth of a BeautyRated ★ 4.5
DEATH NOTERated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 4.0