Series
Ratings
30
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 2.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
New Tales of the GisaengRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0