Series
Ratings
49
My Fair LadyRated ★ 4.5- Pippi LongstockingRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 4.5- Kimchi Cheese SmileRated ★ 3.5
InuYashaRated ★ 3.5
InuYashaRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
InuYashaRated ★ 3.5
InuYashaRated ★ 4.5
InuYashaRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.5
InuYashaRated ★ 4.0- Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5- Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0