Series
Ratings
20
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
SignalRated ★ 3.5