Series
Ratings
36
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor Who: The Next DoctorRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 5.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 1.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Gokusen Season 3Rated ★ 3.0
Gokusen Season 2Rated ★ 3.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
GokusenRated ★ 2.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 5.0