Series
Ratings
79- You and Everything ElseRated ★ 2.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- The 8 ShowRated ★ 3.0
- My Sibling's RomanceRated ★ 4.0
- A Killer ParadoxRated ★ 3.0
- Single's Inferno Season 3Rated ★ 3.5
- American Manhunt: The Boston Marathon BombingRated ★ 3.5
- D.P. Season 2Rated ★ 3.0
- Black Mirror Season 6Rated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.0- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
- Terrace House: Boys & Girls in the City Part 2Rated ★ 3.5
- Terrace House: Boys & Girls in the CityRated ★ 3.5
- The Silent SeaRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0