Series
Ratings
39
Fated to Love YouRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 3.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 3.0
Protect the BossRated ★ 3.5- Bridal MaskRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 4.0
GhostRated ★ 5.0
Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.5