Series
Ratings
119
The Walking Dead Season 10Rated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 9Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 8Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.0
The Walking DeadRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0- Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0- The Diplomat Season 2Rated ★ 3.5
- The Diplomat Season 1Rated ★ 4.0
- American PrimevalRated ★ 4.0
- AdolescenceRated ★ 5.0
- Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
Solo LevelingRated ★ 4.0